MAKROSAFE NEDİR?

MAKROSAFE NEDİR?

MakroSafe cihazlarının tümünü; Firewall(Güvenlik Duvarı) olarak kullanabilir ve her türlü kısıtlama, izin verme, yönlendirme, saldırı engelleme, bağlantı izleme, trafik düzenleme, servis önceliklendirme gibi aktiviteleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunları ip/port bazında kolayca yönetilebilirsiniz. Güvenlik Duvarı Servisi'nin yanında üzerinden geçen tüm trafiği analiz edebilir ve sizin isteğinize göre trafiğe müdahale edebilir. İçerik ve URL/WEB Filtreleme, MSN Kayıtlama (Log), Web Yetkilendirme(Kullanıcı Adı ve Şifre ile internet erişimi), HotSpot (TC Kimlik Numarası veya Cep Telefon Numarasına göre internet erişim ve kayıtlama), 5651 Sayılı kanun kapsamında internet erişim kayıtlarınızı(IP, MAC, URL/WEB, Kullanıcı Adı) açık ve zaman damgalı tutan bir ağ güvenlik ve loglama cihazıdır.

MakroSafe Türkçe Web Arayüzü sayesinde yapmak istediklerinizi çok rahat ve kolay bir şekilde cihaza uygulayabilir sonuçlarını yine Web Arayüzü'nden takip edebilirsiniz.

Size anlaşılır bir şekilde rapor sunan MakroSafe ile ağ trafiğiniz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirisiniz. Tüm sektörlerdeki kurum ve kuruluşlara hitap eden MakroSafe çok sayıda model seçeneği ile size en uygun çözümü sunmayı garanti eder.

Kullanıcı sayısına ve ihtiyaçlara göre belirlenen MakroSafe modelleri;
75 kullanıcıya kadar olan işletmelerde MS Serisi 5'den fazla kullanıcılı işletmelerde MD Serisi kullanılması öngörülmüş ve buna göre tasarlanmışlardır. Her iki seri ürün grubunun da birçok model seçeneği bulunmaktadır. Bu yüzden size en uygun MakroSafe için bizimle irtibata geçin.